Depolama

Metsan Group, müşterilerinin tedarik zinciri boyunca toplam operasyon maliyetlerinin azaltılmasını ve süreçlerinin iyileştirilmesini hedeflemektedir. Bu amaç ile müşterilerimize üretim öncesi ve üretim sonrası depolama hizmetleri sunmaktayız. 3.000 m2 kapalı olmak üzere toplamda 12.500 m2 Hadımköy'deki depomuzda veya müşterilerimizin kendi depolarında tek müşterili ve paylaşımlı depolama organizasyonu, ihracat yükleme platformu, çapraz yükleme platformu, dağıtım merkezi gibi çeşitli depolama hizmetleri üretilmektedir. Metsan Group olarak gümrüksüz depolama hizmeti vermekteyiz.

 Dağıtım

Metsan Group; geleneksel yöntemler ile sunulan uluslar arası taşımacılık ve lojistik hizmetlerinin bir adım önüne geçmiştir. Yurtiçi Dağıtım Tedarik zincirinin en son halkası olan sevkıyata hazır hale gelen malın müşteri ya da son kullanıcı adresine ulaştırılması da firmamızca aynı özen ve kalite prensipleri dâhilinde gerçekleştirilmektedir. İstanbul dâhilinde ve Türkiye genelindeki tüm noktalara hızlı ve güvence altında teslimat organizasyonu gerçekleştirilirken müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda esneklik ön planda tutulmaktadır.

 Paketleme (Elleçleme)

Metsan Group; müşterilerinin kendi sektörlerinde rekabet avantajı yaratabilmelerini sağlamak üzere, onlara tüm Lojistik Yönetimi süreçleri boyunca katma değer yaratmayı, bu sürecin her noktasında daha etkin ve daha verimli olmalarını sağlamayı prensip haline getirmiştir. Kalite kontrol, barkodlama, etiketleme, ürün birleştirme, yeniden paketleme, elleçleme, paketleme, ambalajlama ve benzeri gibi gereken tüm katma değer hizmetleri müşteri taleplerine uygun bir şekilde oluşturulabilmektedir.